Apartament 1+1 në shitje në Zdrale

Numri i njoftimit: 73762 | Postuar në: 23.06.2018, 12:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 1

Çmimi: 40.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 për shitje me sipërfaqe 85 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët) në katin e parë të banimit.
Apartamenti ndodhet në Zdrale, në rrugën “Isuf Sokoli”.
Ka një banjo dhe një ballkon.
Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 40’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate