Shes linje per patate te fresket per furre dhe skuqje

Numri i njoftimit: 73761 | Postuar në: 23.06.2018, 11:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 23.000 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Linje me makineri inoksi per pastrimin , qerimin , prerjen dhe amballazhimin e patateve per furre dhe skuqje. Kapaciteti 2 ton prodhim / 8 ore. Dimensionet e patates per skuqje ne forme shkopinjsh 10 x 10 mm. Ambalazhimi mund te behet edhe me vakum dhe gaz inert per te rritur jetegjatesine e produktit

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Adela