Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane K

Numri i njoftimit: 73759 | Postuar në: 22.06.2018, 17:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


ID : 252101075
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i mobiluar, ngrohje qendrore, mundesi parkimi e mbyllur ne garazh.

Cmimi 500 Euro/muaj.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate