Shitet ambjent biznesi sp 300 m2

Numri i njoftimit: 73748 | Postuar në: 14.11.2018, 23:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 300

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 360.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


CITYHOME ka per shitur ambjent biznesi sp 300 m2. Ambjenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres.
Cmimi 360.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)