Ofrohet vend pune jurist

Numri i njoftimit: 73747 | Postuar në: 22.06.2018, 08:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Anglisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Jurist
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati duhet te kete mbaruar Universitetin Juridik
2. Te kete njohuri te gjuhes angleze
3. Te kete eksperience te pakten 1 vit ne shoqeri private
4. Te kete eksperience ne lidhje me menaxhimin e dokumentacionit te burimeve njerezore
5. Te jete i moshes 25-35 vjec
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania