Apartament 1+1 me qira në Rrugë të Gjanë

Numri i njoftimit: 73738 | Postuar në: 16.06.2018, 16:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 1

Çmimi: 24.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m². Apartamenti ndodhet në Rrugë të Gjanë, shumë pranë qendrës së qytetit në katin e parë të ndërtesës.
Përbëhet nga një dhomë gjumi, një sallon dhe kuzhinë, banjo dhe 40 m² ballkon.
Është i kompletuar me të gjitha orenditë e nevojshme.

🏷ÇMIMI: 24’000 lekë/muaj
----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate