Apartament 2+1 me qira tek Isa Boletini

Numri i njoftimit: 73730 | Postuar në: 14.06.2018, 14:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Perash, te Isa Boletini. Apartamenti ka një sipërfaqe prej rreth 90 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një ballkon dhe një banjo të kompletuar.
Jepet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate