Apartament 3+1 në shitje te shkolla "Ndoc Mazi"

Numri i njoftimit: 73725 | Postuar në: 12.06.2018, 12:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 130

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 4.400.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”.
Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone.

🏷ÇMIMI: 44 milionë lekë të vjetra
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate