Apartament 3+1 në shitje në Perash

Numri i njoftimit: 73722 | Postuar në: 11.06.2018, 13:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 86

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: 41.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash. Apartamenti pozicionohet në katin e V të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m².

Përbëhet nga tri dhoma gjumi, dhomë ndenjeje + kuzhinë, një banjo të kompletuar dhe korridor.
Dyshemeja është e shtruar me pllakë, ka dritare plastike dopio xham dhe të pajisura me grilë të jashtme.

Dyert e brendshme janë prej druri dhe dera e jashtme është hekuri dhe e blinduar. Dhomat janë të gjitha të pajisura me kondicionerë.

Salloni ndahet me vetratë nga aneksi që ndalon ndotjen e ajrit të sallonit gjatë gatimit.
Pallati ndodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

🏷ÇMIMI: 41’000 €
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate