Pa Fokus

Numri i njoftimit: 7372 | Postuar në: 18.02.2014, 03:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Gazeta

Lloji i njoftimit: Shitet


Pa Fokus është një revistë online e cila operon në tregun mediatik si një organ i pavarur informimi. Pa Fokus nuk është si të gjithë revistat e tjera, nuk përpiqet të merret me scoop-e, është posaçërisht e fokusuar tek eksperienca e drejtpërdrejtë qytetare dhe mundohet të përfshijë në operën e saj të gjithë ata që i janë dedikuar ndryshimit të Shqipërisë dhe sjelljen e saj në kushtet e vërteta për të konkuruar kështu me shtete të tjera në shumë fusha të ndryshme që lidhen me informacionin dhe edukimin, apo dhe të ndihmojë në përmirësimin e aksesit të lirë në informacion.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Marin Nikolli