Shiten karrige , tavolina, banak per lokal.

Numri i njoftimit: 73711 | Postuar në: 09.06.2018, 16:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.500 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten karrige tavolina banak per lokal pothuajse te reja.
14 tavolina , 16 poltrona dhe 38 karrige, jane koleksioni i ri , gjendje shume te mire pothuajse te reja.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Visi