Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Th

Numri i njoftimit: 73701 | Postuar në: 07.06.2018, 17:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 140

Ngrohja: Te tjera

Kati: 6

Çmimi: 82.400 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Thesarit. Apartamenti me siperfaqe 140 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar, CHILLER. Apartamenti ka orietim ne Jug, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 82400 Euro.

ID : 029D140

BLINI TEK NE!!! 0% KOMISION PER BLERESIN!!!

 Tiranë     Dajt

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate