Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane Markate

Numri i njoftimit: 73699 | Postuar në: 07.06.2018, 16:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Te tjera

Kati: 6

Çmimi: 73.800 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane Markates se Vjeter. Apartamenti me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, ka dokumenta te rregullta pronesie, shitet i mobiluar ose bosh. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar.

Cmimi 73800 Euro


ID : 591011090

0% KOMISION PER BLERESIN! BLINI TEK NE!

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate