Apartament 2+1 me qira te Prek Cali

Numri i njoftimit: 73698 | Postuar në: 07.06.2018, 15:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² të ndodhur te Prek Cali.
Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe kuzhinë dhe një banjo.
Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate