Apartament 2+1 me qira në Pedonale

Numri i njoftimit: 73697 | Postuar në: 07.06.2018, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 107

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 4

Çmimi: 250 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: rruga “Besnik Sykja”, në Pedonale. Ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 107 m² dhe ndodhet në katin e katërt të banimit.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- Sallon + kuzhinë
- Dhomë gjumi matrimonial
- Dhomë gjumi dyshe
- 2 banjo
- Ballkon francez
- Lavatriçe/depo për lavatriçe
- Kondicioner toke në çdo dhomë
- 3 televizorë LCD
- Sobë
- Frigorifer

✔Cilësi të tjera:
- Dritaret janë duralumin dhe dopio-xham.
- Ballkoni është i pajisur me grila të jashtme.
- Është i shtruar me parket laminat
- Ofron një pamje të këndshme nga pedonalja.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate