Apartamente 2+1 dhe 1+1 në shitje në G’juhadol

Numri i njoftimit: 73685 | Postuar në: 04.06.2018, 17:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamentet ofrohen për ju në një godinë rezidenciale 4-katëshe me nga 9 banesa secili, si dhe garazh në katin nëntokësor.

Nxitoni të na kontaktoni për informacione të mëtejshme për të siguruar shtëpinë tuaj në një ndër zonat më të lakmuara të qytetit tonë.

Ju mirëpresim!
Sun Real Estate
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate