Apartament 2+1 me qira në Rus

Numri i njoftimit: 73676 | Postuar në: 02.06.2018, 14:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 20.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m², të ndodhur në Rus.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mobiluar me kushte bashkëkohore.
Ndodhet në katin e katërt dhe ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe kuzhinë, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate