KERKOHET TORNITOR

Numri i njoftimit: 73673 | Postuar në: 02.06.2018, 09:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per TORNITOR.
Kriteret e kerkuara:
1. Kandidati te jete mbi 20 vjec
2. Perbejne avantazh personat me ekperience pune
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
E-mail: cv@pespagroup.com
Cel. : 0684092239

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Pespa Albania