Dy apartamente me qira 2+1 në Pedonale

Numri i njoftimit: 73671 | Postuar në: 01.06.2018, 12:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron dy apartamente 2+1 me qira në katin e II dhe të III të banimit me një sipërfaqe prej 120 m² dhe adresë: rruga “28 Nëntori”, Pedonale.

Apartamentet kanë ndërtim të njëjtë dhe përbëhen nga salloni, dy dhoma gjumi, një banjo të kompletuar dhe një ballkon të bollshëm me pamje rreth e qark pallatit.

Ndodhen në një zonë shumë të populluar të qytetit.

*Shënim: Mobilimi i apartamenteve mund të bëhet sipas dëshirës së klientit.

🏷ÇMIMI: 300 € në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate