Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.e Dibres, prane Credins

Numri i njoftimit: 73670 | Postuar në: 01.06.2018, 11:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 150

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 126.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


ID : 523082150
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.e Dibres, prane Credins Bank. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite dhe 1 banjo me siperfaqe 150 m2. Apartamenti ndodhet ne katin 1-re banim te nje ndertese te re, fasada e xhamit eshte nje vecori qe e ndricon apartamentin ne drite natyrale, bosh. Ky apartament sipas venddodhjes ne rruge kryesore dhe fasades se xhami mund te perdoret dhe si ambjent biznesi.

Cmimi 126000 Euro.

BLINI TEK NE! 0% KOMISION PER BLERESIN!

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate