Apartament 1+1 në shitje te teatri "Migjeni"

Numri i njoftimit: 73667 | Postuar në: 31.05.2018, 16:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 5

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m². Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”.
Apartamenti ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate