SUERRRRR OKAZIOOOONNN!!!!!

Numri i njoftimit: 73662 | Postuar në: 31.05.2018, 00:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 16 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Kontaktet e biznesi

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET BIZNESI (JO AMBJENTI) "BAR AVOKATI COFFEE & SNACK"


Lokali ndodhet buze rruge i cila ka levizje kalimtaresh, me nje siperfaqe 60 m2 brenda dhe 20 m2 jashte ,investimi eshte bashkekohore dhe i pershtatet kohes, i miremobiluar dhe ne gjendje pune, klientela eshte e perzgjedhur me avokat dhe gjygjtare pra me njerez serioz.
XHIRO DITORE MESATARE ESH 150 MIJE LEKE
Qeraja e lokalit eshte 70.000 mije leke ne muaj, kontrate 8 vjecare me te drejte shtyrje.
ÇMIMI I DISKUTUESHEM.


SHITET I KOMPLETUAR ME : KONDICIONER, SISTEM ASPIRIMI, BANAK, KARRIGE, TAVOLINA ETJ. CMIMI DISKUTOHET. Shitet per arsye EMIGRIMI.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

 aurel