Apartament 2+1 në shitje te Teatri "Migjeni"

Numri i njoftimit: 73651 | Postuar në: 28.05.2018, 16:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 80

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 6

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² te teatri “Migjeni”.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri.
Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate