Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos.

Numri i njoftimit: 73641 | Postuar në: 26.05.2018, 12:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 85

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 77.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


ID : S085
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos. Apartamenti me siperfaqe 85 m2 eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, i mobiluar, 4 AC, ka orientim ne Lindje-Perendim. Apartamenti ka dokumenta te rregullta pronesie, ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te gjithe sherbimet dhe transporti publik jane prane.

Cmimi 77000 Euro.

BLINI TEK NE! KOMISIONI 0% PER BLERESIN!

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate