Apartament 1+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit

Numri i njoftimit: 73633 | Postuar në: 25.05.2018, 14:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 68

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 49.790 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit.
Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndodhet në katin e dytë të banimit.
Ka një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Apartamenti është i ri.

🏷ÇMIMI: 49’790 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate