Apartament 1+1 në shitje në Zdrale

Numri i njoftimit: 73632 | Postuar në: 25.05.2018, 12:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 70

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 7

Çmimi: 38.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e VII të banimit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ndodhet në Zdrale.
Është apartament i ri i papërdorur, i shtruar me pllaka dhe me banjo të kompletuar.

🏷ÇMIMI: 38’500 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate