Ekran Per Samsung Galaxy J5

Numri i njoftimit: 73625 | Postuar në: 25.05.2018, 11:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Samsung Galaxy J5

Çmimi: 4.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Specifikimet e artikullit
Gjendja e produktit :
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa ||||CASH kur merr mallin
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria| Blerje e sigurt.
Modeli : Samsung Galaxy J5
Marka e pajtueshme: Samsung
Tipi i produktit : Ekran

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Arjan