Apartament 2+1 me qira te shkolla "Jordan Misja"

Numri i njoftimit: 73592 | Postuar në: 24.05.2018, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 110

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 300 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 te shkolla “Jordan Misja”.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.

Ka dy dhoma gjumi, dy banjo, një kuzhinë, një korridor të bollshëm dhe një ballkon.
Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate