Apartament 2+1 me qira në Xhabije

Numri i njoftimit: 73580 | Postuar në: 22.05.2018, 12:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 75

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 20.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Xhabije.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m² dhe ndodhet në katin e katërt të pallatit.
Është i mobiluar, ka kondicioner, një banjo dhe dy ballkone.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate