ford focus benzin gaz

Numri i njoftimit: 73570 | Postuar në: 09.06.2018, 10:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.900 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion ford focus sig deri ne qershor 2019 taksat 17 qershor 2018 kolaudimi deri ne gusht 2019 impjanti sekuenial ne letra shum ekonomik me 5 mij lek ben 100 km makina eshte ne gjendje te mir shitet per efekt largimi

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 mondi