Apartament 3+1 në shitje te Kisha e Madhe

Numri i njoftimit: 73567 | Postuar në: 19.05.2018, 13:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 1

Çmimi: 68.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçikemi”, përballë Kishës së Madhe.

Ka tri dhoma gjumi, ballkon dhe dy banjo të kompletuara

Është i shtruar me parket.
Shitet i pamobiluar.
Pallati disponon garazh për parkim në shërbim të banorëve.

Prona është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 68’000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate