Jepet me qera ambjent biznesi sp 35 m2

Numri i njoftimit: 73564 | Postuar në: 14.11.2018, 23:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 35

Kati: 2

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


CITYHOME jep me qera ambjent biznesi sp 35 m2. Ambjenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)