Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

Numri i njoftimit: 73563 | Postuar në: 18.05.2018, 12:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 92

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 46.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ndodhet në kat të dytë dhe ka një sipërfaqe prej 92 m².

Ka dy dhoma gjumi, një banjo të kompletuar dhe një ballkon.
Është apartament i ri i papërdorur dhe i pamobiluar.

🏷ÇMIMI: 46’000 € *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate