Apartament 2+1 në shitje në Pedonale

Numri i njoftimit: 73558 | Postuar në: 17.05.2018, 13:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Pedonale.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m².
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.

Shitet i mobiluar.
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate