Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Budi, pra

Numri i njoftimit: 73550 | Postuar në: 16.05.2018, 15:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 100

Ngrohja: Te tjera

Kati: 3

Çmimi: 600 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane Drejtorise se Higjenes. Apartamenti me siperfaqe 100 m2 eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i mobiluar, i shtruar ne pallke dhe parket, CHILLER. Apartamenti ka mobilim modern ndodhet ne nje zone prane qendres ku ka cdo sherbim prane.

Cmimi 600 Euro/muaj.

ID : 097021100

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate