Kepuce lekure

Numri i njoftimit: 73536 | Postuar në: 12.05.2018, 22:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 45

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 1.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Kepuce te reja

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Flakim