dell latitude d610

Numri i njoftimit: 7348 | Postuar në: 13.02.2014, 21:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Dell

Procesori: mbi 1 GHz

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shes laptopin te markes dell ne gjendje mjaft te mire,pervec se bateria nuk i mban cdo gje gje tjeter esht ok.
i kam instaluar windows 7 dhe e menaxhon per mrekulli.
bej edhe nderim me nje laptop me parametra te mira te ket windows 7 shtoj lek nga ana ime,por dua qe te pakten bateria ti mbaj jo me pak se 1 ore.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 osman