Kepuce

Numri i njoftimit: 72502 | Postuar në: 06.05.2018, 22:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: <40

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 2.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes nje pale kepuce te reja

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Elona