Jepet me qera ambjent biznesi sp 1000 m2

Numri i njoftimit: 72417 | Postuar në: 14.11.2018, 23:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


CITYHOME jep me qera ambjent biznesi sp 1000 m2.
Adresa: Afer Sheshit Perash. shkoder
Cmimi 1000 euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)