Durres, Shesim Apartament 2+1 ne Golem, prane Pamebes.

Numri i njoftimit: 72393 | Postuar në: 14.04.2018, 13:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 82

Ngrohja: Te tjera

Kati: 4

Çmimi: 45.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Durres, Shesim Apartament 2+1 ne Golem, prane Pamebes. Apartamenti me siperfaqe 82 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne Lindje, e mobiluar, ka dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi 45000 Euro.

0% KOMISION PER BLERESIN!

 Kavajë     Golem

Dërgo E-mail

 Tirana Real Estate