HERACOMM

Numri i njoftimit: 72377 | Postuar në: 19.07.2018, 15:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 40.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


ACCA19 Albania agjensi e autorizuar HERACOMM kerkon operator/e telefonike outbound per fushaten e ENERGJISE.


Ofrojme:

Kontrate pune sipas Ligjit Shqiptar
Page baze dhe bonus mbi 35000 leke/muaj
Ambient pune dinamik dhe motivuesNese jeni njohes i gjuhes Italiane, dergoni CV tuaj pa humbur kohe ne : recruiting@acca19.it/ www.acca19.it
Facebook:ACCA19
Cel : 0697010864 (viber/whatsapp)

Adresa: Rr. Kavajes, Perballe pallatit me shigjeta, Pallati Genius kati 4.

Ju mirepresim! Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 ACCA19 Albania >(Ndërmarrje)