Kapanon me qira tek ish-Parku

Numri i njoftimit: 72313 | Postuar në: 30.03.2018, 12:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 900

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një kapanon tek zona e Ish-parkut, në Shkodër. Kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m², ku 800 m² janë ndërtim, si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

✅Kapanoni përbëhet nga:
- Kati I + Kati II
- Dy banjo
- Dhoma për zyra

Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me unazën e qytetit.
Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si: fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë, etj.
Ka një sistem elektrik 3-fazor.
Kapanoni është i rikonstruktuar në vitin 2012 sipas standardeve më të larta.

🏷ÇMIMI: 1'500 €/MUAJ *I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate