Shes mikser

Numri i njoftimit: 72303 | Postuar në: 28.03.2018, 11:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Mikser me fuqi 75kw me inverter per prodhimin e bojrave te vijezimit te rruges, asare, bojra plastike dhe akrilike, industriale, grafiato etj

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 Eraldi