Ambjente biznesi .

Numri i njoftimit: 72293 | Postuar në: 14.06.2018, 15:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 150

Kati: 0

Ngrohja: Nuk ka

Çmimi: 165.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ambjente te organizuara ne 2dyqane dhe 1 shtepi me shesh te investuar dhe pozicion me fasade vetrate dhe qepen,me tenda dhe ne pune ,piceri,dhe 1 dyqan i lire per qera.Ka akses dhe nga deti dhe nga rruga.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Tani