MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE

Numri i njoftimit: 72283 | Postuar në: 25.03.2018, 15:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industria Plastike

Lloji i njoftimit: Shitet


Prodhuesi komplet makina propozoj MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE+ KOMPRESSOR 500 litra.Per kontakte me hollesisht ne dhe Prodhues: +359 878 371 922, Viber i Whatsapp: 00359 882792514 skype:mumhum1 Per me shum informacione izitoni ne WEB SAJTIN: www.pvc-mashini.com

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Hyumet