shes Linje perpunimi me makineri inoks

Numri i njoftimit: 72258 | Postuar në: 21.03.2018, 10:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 26.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Linje perpunimi me makineri inoks per pastrim , qerim , prerje , amballazhim te patates per skuqje dhe furre , kapaciteti perpunues 2 ton patate ne 8 ore . Patatja e perpunuar del me kosto te ulet , e prere ne forma standarte dhe e paster .

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Agrobez >(Ndërmarrje)