SHITJE APARTAMENTI

Numri i njoftimit: 72235 | Postuar në: 16.03.2018, 07:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 104

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 83.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 2+1,i ri, i pa banuar akomaprone private familjare,ashensor,hipoteke,bashke me apartamentin eshte dhe garazh makine brenda cmimit te apartamentit

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Andon