NDERTOJME SHTEPI E VILA-RIKONSTRUKSIONE TE NDRYSHME NDERTIMI

Numri i njoftimit: 7220 | Postuar në: 10.02.2014, 12:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i njoftimit: Shitet


ME NJE PERVOJE TE GJATE NE NDERTIM SHTEPI-VILA SI DHE RIKONSTRUKSIONE NGA ME TE NDRYSHMET TE NDERTIMIT.
KEMI SPECIALIST TE KUALIFIKUER,KORRET ,TEKNIK ZBATIMI.JEMI KARAKTERIZUER NGA CILESIA DHE KORREKTESIA.
BEJME,KTHIM HEKURI,BETONIME,NIVELIME,MURE,SUVATIME TE BRENDSHME DHE TE JASHTME,INSTALIME HIDRAULIKE DHE ELEKTRIKE ETJ.KETO PROCESE NDERTIM DHE RIKONSTRUKSIONE SADO TE VOGLA TE JENE.
ÇMIMET KONKURUESE.KONTAKT.email: ndue_zefi@hotmail.com:cel-0692707737 faleminderit

 Tiranë

Dërgo E-mail

 NDUE ZEFI