Libra ne shitje online ne Amazon.de/com etj..

Numri i njoftimit: 7191 | Postuar në: 09.02.2014, 10:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3 € i diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Dramë Trilera

Lloji i njoftimit: Shitet


Librat e mi gjenden ne shitje online ne Amazon.de/com ,, CreateSpace..Epubli etj..

"Dashuri qe vret" "Zemer e Humbur" " Fati i nje Gruaje" " Jete Moderne" etj..

 Durrës

 Tan Prifti