Shes karroce dhe sedilje makine Chicco

Numri i njoftimit: 71225 | Postuar në: 14.03.2018, 16:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.200 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes karroce dhe karrike makine per femije te markes Chicco. Blere ne USA dhe mbajtur mjaft mire. Ndodhem prane tregut te Medresese ne rrugen 5 Maji.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 A.B